Zostań częścią naszego Zespołu

Masz doświadczenie lub chcesz się rozwijać w produkcji FMCG
możesz się u nas poczuć dobrze

Warmińskie  Zakłady Przetwórstwa  Owocowo-Warzywnego Spółka  z o.o. (WZPOW) to jedna z największych polskich firm i jeden z liderów rynku przetwórczego o globalnym zasięgu działania  i fascynującej historii, którą tworzymy nieprzerwanie od 1934 roku.

WZPOW należy  do  Grupy    Pamapol  , wraz z  Pamapol S.A. oraz Mitmar , zatrudniających blisko 2 000 pracowników w zakładach w Ruścu, Kwidzynie, Głownie.   Od 2006 roku Pamapol notowany jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Kapitałem WZPOW są pracujący w niej ludzie. To dzięki ich  pracy utrzymujemy pozycję lidera wśród producentów mrożonek oraz  konserw warzywnych. Stale się zmieniamy, a nasze dążenie do ciągłej poprawy  jakości  oferowanych produktów pozwala nam dzisiaj z sukcesem wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku. Dlatego poszukujemy osób o szerokim wachlarzu umiejętności zawodowych, które posiadają motywację do  działania, a także  są otwarte  na zmiany i nowe wyzwania.

Dlaczego warto z nami pracować?

Dołącz do naszego zespołu

Etap I

Jeżeli zainteresowała Cię któraś z ofert pracy WZPOW  i chcesz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, przyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@wzpow.com.pl

Jeżeli wśród aktualnych ofert pracy nie znajdziesz odpowiedniej dla siebie, mimo wszystko prześlij nam swoją aplikację. W liście motywacyjnym opisz, jakie zadania chcesz realizować i w jakich obszarach się rozwijać. Zgłoszenie rozpatrzymy wraz z pojawieniem się wakatu na stanowisku, które jest zgodne z Twoimi aspiracjami i kompetencjami.

Wszystkie nadesłane dokumenty są na bieżąco analizowane przez pracowników HR.

Jeżeli Twoje doświadczenie, umiejętności i wiedza są zbieżne z naszymi aktualnymi potrzebami rekrutacyjnymi, Twoje dokumenty przekazane zostaną bezpośrednio do osoby zajmującej się doborem kandydatów.

Etap II

Jeżeli pomyślnie przejdziesz  przez  I etap  rekrutacji, zostaniesz zaproszony na jedną rozmowę kwalifikacyjną.

Przedstawiciel HR będzie rozmawiał z Tobą o Twoich kwalifikacjach zawodowych, doświadczeniu, motywacji do pracy, a także badał predyspozycje osobowościowe.

Podczas tego spotkania zweryfikujemy także znajomość języków obcych.

Kompetencje niezbędne do realizacji zadań na niektórych stanowiskach badamy także za pomocą różnego rodzaju sprawdzianów praktycznych, testów i symulacji.

Etap III

Ostatni etap to wywiady prowadzone przez przyszłych przełożonych.

Podczas tych spotkań spodziewać się możesz pogłębionej analizy Twojego doświadczenia zawodowego i wiedzy merytorycznej.

Trzy ważne zasady:

1. Twoje dokumenty aplikacyjne muszą zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

2. Jeśli nie dołączysz tego oświadczenia, niestety nie będziemy mogli brać pod uwagę Twojej aplikacji w realizacji projektów rekrutacyjnych.

3. Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Zawsze dajemy informację zwrotną dla kandydatów, którzy zakwalifikowali się do etapów II-III.

Oferty pracy

Program praktyk

Jesteśmy liderem w produkcji mrożonek, chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem,
zapraszamy studentów i uczniów na program letnich praktyk.

Jeśli:

 1. Szukasz Pracy na wakacje
 2. Interesujesz sie branżą FMCG
 3. Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

 • umowę zlecenie w wybranym okresie od czerwca do października
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk
 • posiłki
 • przyjazną atmosferę w pracy

Kogo szukamy:

 • Studentów i absolwentów szkół średnich
 • osób zainteresowanych daną dziedziną chcących wzbogacić swoją wiedzę
 • wszystkich, którzy autentycznie poszukujących doświadczeń zawodowych