Proces rekrutacji w WZPOW

ETAP I

Jeżeli zainteresowała Cię któraś z ofert pracy WZPOW i chcesz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, przyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@wzpow.com.pl Jeżeli wśród aktualnych ofert pracy nie znajdziesz odpowiedniej dla siebie, mimo wszystko prześlij nam swoją aplikację. W liście motywacyjnym opisz, jakie zadania chcesz realizować i w jakich obszarach się rozwijać. Zgłoszenie rozpatrzymy wraz z pojawieniem się wakatu na stanowisku, które jest zgodne z Twoimi aspiracjami i kompetencjami. Wszystkie nadesłane dokumenty są na bieżąco analizowane przez pracowników HR. Jeżeli Twoje doświadczenie, umiejętności i wiedza są zbieżne z naszymi aktualnymi potrzebami rekrutacyjnymi, Twoje dokumenty przekazane zostaną bezpośrednio do osoby zajmującej się doborem kandydatów.

ETAP II

Jeżeli pomyślnie przejdziesz przez I etap rekrutacji, zostaniesz zaproszony na jedną rozmowę kwalifikacyjną. Przedstawiciel HR będzie rozmawiał z Tobą o Twoich kwalifikacjach zawodowych, doświadczeniu, motywacji do pracy, a także badał predyspozycje osobowościowe. Podczas tego spotkania zweryfikujemy także znajomość języków obcych. Kompetencje niezbędne do realizacji zadań na niektórych stanowiskach badamy także za pomocą różnego rodzaju sprawdzianów praktycznych, testów i symulacji.

ETAP III

Ostatni etap to wywiady prowadzone przez przyszłych przełożonych. Podczas tych spotkań spodziewać się możesz pogłębionej analizy Twojego doświadczenia zawodowego i wiedzy merytorycznej.

Trzy ważne zasady:

  • Twoje dokumenty aplikacyjne muszą zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
  • Jeśli nie dołączysz tego oświadczenia, niestety nie będziemy mogli brać pod uwagę Twojej aplikacji w realizacji projektów rekrutacyjnych.
  • Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.